Звіт про результати громадського обговорення питання щодо присвоєння закладу загальної середньої освіти “Карначівська гімназія” Збаразької міської ради імені Сергія Георгійовича Дуная

На підставі статті 6 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», відповідно до Порядку проведення громадського обговорення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», на офіційному сайті Збаразької міської ради 17.06.2024 було оприлюднено інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення питання щодо присвоєння закладу загальної середньої освіти “Карначівська гімназія” Збаразької міської ради імені Сергія Георгійовича Дуная з відповідним обґрунтуванням.

Громадське обговорення тривало 2 місяці з дня оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення. Пропозиції можна було надати в письмовій формі, надсилати електронною поштою, висловити під час проведення зустрічі з громадськістю 23 липня 2024 року.

На розгляд громадськості було запропоновано присвоїти закладу загальної середньої освіти “Карначівська гімназія” Збаразької міської ради імені Сергія Георгійовича Дуная, українського військовослужбовця, солдата Збройних сил України, учасника російсько-української війни, який загинув 4 червня 2023 року Сергій Георгійович загинув від мінометного обстрілу біля с. Діброва Луганської області.

В період проведення громадського обговорення зауважень громадськості не надходило, на зустрічі 23 липня 2024 року, участь у якій брали жителі сіл Шили, Карначівка та Решнівка (29 осіб), надійшла пропозиція про присвоєння закладу імені героя у форматі ім’я та прізвища.

Таким чином, передбачена Законом України «Про присвоєння юридичними особами та об’єктами права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних дат, назв і дат історичних подій» та Постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних і святкових дат, назв і дат історичних подій» процедура громадського обговорення дотримана і її результати можуть бути додані до подання міського голови на розгляд сесії міської ради про присвоєння закладу освіти імені фізичної особи.