Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної в пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності. З оголошенням можна познайомитись за посиланням.
Оголошення про громадські обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля Філією “Кременецьке лісове господарство”
Читайте також ГОЛОВНАІнші публікації категорії ГОЛОВНА »
- Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки комунального майна Збаразької міської ради
- Оголошення про проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Збаразької міської територіальної громади