У Міжнародний день “Дякую”, 11 січня, у Збаражі відбувся перший молитовний сніданок, який зібрав понад півтори сотні впливових людей – представників українського духовенства, місцевої та обласної влади, воїнів, волонтерів, освітян, медиків, родичів загиблих захисників України, підприємців та благодійників.
![](https://www.zbarazh-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/1с-1-1024x682.jpg)
Із вдячністю до Бога, до Збройних сил України, один до одного, люди різних політичних поглядів, християнських конфесій, статусу і професій щиро молились за українську Перемогу, за те, щоб Господь зберіг і дав сил мужнім воїнам, щоб усі поранені зцілились, а полонені повернулись до своїх домівок. Просили захисту Небес для вимушено переміщених осіб та підтримки усім серцям, зраненим гіркою втратою близьких, яких забрала ця жорстока війна.
Україна починається з віри у Бога, і її майбутнє залежить від кожного з нас. Лише на фундаменті християнських цінностей може розбудовуватись здорове суспільство, взаєморозуміння і спільна праця задля розвитку і розквіту як сім’ї, громади, так і всієї України.
Молитовний сніданок – наша підтримка доброї традиції, джерелом якої є події, описані ще у Біблії, у США її запровадили 70 років тому, а десятиліття назад – і в українських містах.
– Переконаний, – відзначив Збаразький міський голова Роман Полікровський, – що піднесена духовна атмосфера, щира молитва у таких заходах здатні об’єднувати людей, очищати їхні серця і помисли, вселяти надію і впевненість у завтрашньому дні, давати наснагу на подальшу боротьбу з ворогом на фронті і в тилу. Вдячний усім учасникам, організаторам цього заходу, усім, хто поділився своїми свідченнями, щемливими пережитими історіями у часі війни.
Під час заходу усі бажаючі могли долучитись до збору коштів на допомогу ЗСУ. Було зібрано 26200 грн, які підуть на придбання дронів.
Разом з Богом обов’язково переможемо!
![](https://www.zbarazh-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/2с-1-1024x682.jpg)
![](https://www.zbarazh-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/10-1024x682.jpg)
![](https://www.zbarazh-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/9-1024x682.jpg)
![](https://www.zbarazh-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/7-1024x682.jpg)
![](https://www.zbarazh-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/4с-1024x682.jpg)
![](https://www.zbarazh-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/3с-1024x682.jpg)
![](https://www.zbarazh-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/6с-1024x682.jpg)