У службі зайнятості Тернопільщини – “єдине вікно” надання послуг. Зручно, комплексно, інформативно!

Внутрішньо переміщені особи, ветерани/ветеранки та люди з інвалідністю мають можливість отримати максимум інформації, консультації і допомогу, що безпосередньо впливають на пошук роботи, подальше професійне життя, профнавчання, працевлаштування, відкриття власної справи та ін. за принципом кейс-менеджменту у форматі «єдиного вікна послуг».

Для цього можна звернутись у зручний за місцем розташування підрозділ обласного центру зайнятості або скористатися сервісом «Єдине вікно послуг» (https://www.dcz.gov.ua/other/onewindow) від Державної служби зайнятості, який об’єднав 459 програм підтримки для ВПО, людей з інвалідністю та ветеранів з різних регіонів України.

Держслужба зайнятості завдяки «Єдиному вікну послуг» впорядкувала дані про ці програми в активній співпраці з соціальними партнерами – державними, недержавними, громадськими організаціями, які прямо або опосередковано допомагають у пошуку роботи та працевлаштуванні.

Для цього Тернопільським обласним центром зайнятості, його філіями та їх місцевими підрозділами налагоджено співпрацю з 38 громадськими, волонтерськими, благодійними, профспілковими та іншими організаціями.

Відтак, кар’єрні радники служби зайнятості також поінформують про:

• отримання житла, гуманітарну та матеріальну допомогу,
  • консультації з питань супроводу в працевлаштуванні, з профнавчання,
  • гранти з міжнародних фондів для розвитку та започаткування бізнесу,
  • правову допомогу,
  • допомогу у відновленні документів,
  • отримання посвідчень ветерана, людини з інвалідністю,
  • отримання довідки про взяття на облік ВПО,
  • психологічну допомогу та послуги з реабілітації,
  • соціальну та професійну адаптацію для ветеранів/ветеранок,
  • соціальні виплати та компенсації,
  • можливість отримання технічних засобів реабілітації,
  • послуги з догляду за дитиною до 3-х років від «муніципальної няні»

та про багато інших послуг.

Фахівці служби зайнятості поспілкуються з відвідувачем, врахують його ситуацію та потреби й розроблять персональний план дій; оцінять, які послуги вони зможуть надати самі, а до яких долучать партнерські організації.

Запрошуємо до співпраці державні установи, громади, фонди та інші організації, щоб кар’єрні радники могли пропонувати їх послуги тим людям, які їх потребують.

За детальнішою інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil або за тел. «гарячої лінії» – 0635765756.

Відділ організаційно-інформаційної роботи
Тернопільського обласного центру зайнятості