Інформування населення громади щодо дій в умовах загрози або виникнення надзвичайних ситуацій 2 Лютого 2022 | ГОЛОВНА Пам’ятка населенню про порядок укриття в захисних спорудах цивільного захисту Роз’яснення, щодо дій населення при отриманні сигналу “Увага всім!” Опубліковано ГОЛОВНА Читайте також ГОЛОВНАІнші публікації категорії ГОЛОВНА »Щодо тимчасового призупинення трансляції телевізійних та радіомовних програмОголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки комунального майна Збаразької міської ради
Будь першим хто прокоментує