Оголошення про проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Збаразької міської територіальної громади

1. Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Збаразької  міської ради Тернопільської області

Адреса: майдан І.Франка, 1, м. Збараж, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47302.

2. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради від 16.07.2024 № 235.

3. Місце, дата і час проведення конкурсу, прізвище, ім’я по батькові, посада, контактний телефон та адреса електронної пошти посадової особи організатора конкурсу, уповноваженої здійснювати зв’язок з учасниками:

Кабінет заступника голови з питань виконавчих органів ради, 1-й поверх, майдан І.Франка, 1, м. Збараж, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47302,

19 серпня 2024 року о 10:00 год.

Володимир Григорович Богайчук– заступник міського голови з питань виконавчих органів ради, голова конкурсної комісії; телефон (03550) 2-13-13

e-mail: info@zbarazh-rada.gov.ua

Галина Володимирівна Берекета – начальник управління регіонального розвитку Збаразької міської ради, заступник голови конкурсної комісії. Телефон (03550) 2-13-13;

e-mail: regional_development@zbarazh-rada.gov.ua

Наталія Михайлівна Кирик – начальник відділу житлово-комунального господарства та управління комунальним майном управління регіонального розвитку Збаразької міської ради, секретар конкурсної комісії. Телефон (03550) 2-13-13, e-mail: zhkg@zbarazh-rada.gov.ua.

4. Основні вимоги до учасників конкурсу з урахуванням кваліфікаційних вимог, визначених у критеріях відповідності конкурсних пропозицій кваліфікаційним вимогам згідно з додатком 1 до Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2023 року № 918.

При визначенні кваліфікаційних критеріїв у конкурсній документації організатор конкурсу керується переліком кваліфікаційних вимог, зазначених у Постанові Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 р. № 918.

Основні вимоги до учасників конкурсу з урахуванням кваліфікаційних вимог, визначених у критеріях відповідності конкурсних пропозицій кваліфікаційним вимогам згідно з Додатком 5 до Конкурсної документації.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги із збирання та перевезення побутових відходів.

Послуги з вивезення побутових відходів надаються на всій територіїЗбаразької міської територіальної громади населенню, бюджетним установам, підприємствам та іншим споживачам.

Вивезення побутових відходів буде проводитись за межі Збаразької міської територіальної громади.

6. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів.

Площа населених пунктів територіальної громади – 590,8км2.

Перелік населених пунктів, що входять до складу територіальної громади: м. Збараж, с. Базаринці, с. Верняки, с. Залужжя, с. Старий Збараж, с. Тарасівка, с. Чорний Ліс, с. Чернихівці, с. Івашківці, с. Ліски, с. Киданці, с. Стриївка, с. Травневе, с. Колодно, с. Болязуби, с. Глинчуки, с. Нижчі Луб’янки, с. Вищі Луб’янки, с. Новий Рогівець, с. Максимівка, с. Чагарі-Збаразькі, с. Гори-Стрийовецькі, с. Грицівці, с. Кретівці, с. Гніздичне, с. Чеснівський Раковець, с. Хоми, с. Заруддя, с. Олишківці, с. Витківці, с. Доброводи, с. Чумалі, с. Опрілівці, с. Новики, с. Зарубинці, с. Красносільці, с. Розношинці, с. Мусорівці, с. Зарудечко, с. Капустинці, с. Капустинський Ліс, с. Малий Глибочок, с. Іванчани, с. Мала Березовиця, с. Кобилля, с. Синява, с. Синягівка, с. Шили, с. Добромірка, с. Діброва, с. Шимківці, с. Решнівка, с. Шили та с. Карначівка.

Загальна кількість мешканців на території Збаразької міської територіальної громади становить 38 415 осіб;

будинків приватного сектору – 13 726;

багатоквартирних житлових  будинків – 83, у тому числі в т. ч. п’ятиповерхові будинки та вище – 16;

Загальна кількість підприємств, установ та організацій – 411  одиниць;

загальна протяжність доріг у Збаразькій міській територіальній громаді – 584 км, у т. ч. з твердим покриттям –  511 км.

Об’єктами утворення відходів  є приватні житлові будинки та багатоквартирні  житлові будинки, підприємства, установи, організації територіальної громади на вказаних територіях. Збирання та перевезення побутових відходів здійснюється за межі Збаразької міською територіальної громади.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

Конкурсна пропозиція подається особисто чи надсилається засобами поштового зв’язку конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місце знаходження організатора та учасника конкурсу, або подається в електронній формі на адресу електронної пошти організатора конкурсу чи іншими засобами інформаційно-комунікаційних систем на адресу: майдан І.Франка, 1, м. Збараж, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47302, 1-й поверх (кабінет заступника голови з питань виконавчих органів ради).

e-mail: info@zbarazh-rada.gov.ua

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій –

до 10:00 год. 00 хв. 19 серпня 2024 року.

Конкурсна документація на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Збаразької міської територіальної громади додається.

.