Відповідно до рішення ради оборони Тернопільської області від 13 грудня 2023 року № 62 “Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області” інформуємо, що підприємствам, установам, організаціям на території Збаразької міської територіальної громади проводити звірку військо-облікових даних працівників з територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки в установленому законом порядку перед поданням документів для бронювання до обласної військової адміністрації.
Оголошення
Читайте також ГОЛОВНАІнші публікації категорії ГОЛОВНА »
- Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки комунального майна Збаразької міської ради
- Оголошення про проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Збаразької міської територіальної громади
Будь першим хто прокоментує