Презентація роботодавця – один із шляхів укомплектування вакансій

На замовлення Збаразького відділу поліції ГУНП в Тернопільській області фахівці Збаразького управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували для безробітних Презентацію роботодавця.

Заступник начальника відділу поліції №4 (м. Збараж) Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області Віталій ПАХЛАН та начальник сектору служби освітньої безпеки патрульної поліції Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області Іван ПОКРОПИВНИЙ розповіли про діяльність національної поліції та презентували вакансії інспекторів служби освітньої безпеки в Збаразьких ліцеях №1 та №2 та Доброводівському ліцеї, ознайомили з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи, навчанням, вимогами до претендентів, соціальним пакетом. Учасники заходу, які зацікавились пропозиціями роботи отримали відповіді на питання, які їх зацікавили.