Проекти рішень виконавчого комітету Збаразької міської ради

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти на 2025/2026 навчальний рік”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про надання дозволу на чистку внутрішньогосподарських меліоративних каналів”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про затвердження акту комісійного розгляду”

Проект рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради “Про проведення ярмарку на м-ні Ів.Франка у м. Збаражі”