Проєкти рішень 32 сесії Збаразької міської ради VIІI скликання

1. Проєкт рішення “Про встановлення надбавки за вислугу років Збаразькому міському голові Полікровському Роману Степановичу”

2. Проєкт рішення “Про затвердження цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей Збаразької міської територіальної громади на 2024-2026 роки”

3. Проєкт рішення “Про розроблення детального плану території”

4. Проєкт рішення “Про внесення змін до складу аукціонної комісії”

5. Проєкт рішення “Про припинення договорів оренди”

6. Проєкт рішення “Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень проєктів рішень Збаразької міської ради про реорганізацію, ліквідацію та перепрофілювання (зміну типу) закладів загальної середньої освіти”

7. “Проєкт рішення “Про затвердження Перспективного плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Збаразької міської ради на 2024 – 2026 роки”

8. Проєкт рішення “Про затвердження Перспективного плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Збаразької міської ради 2024 – 2027 роки”

9. Проєкт рішення “Про внесення змін до програми підтримки КНП “Збаразький центр первинної медико-санітарної допомоги” Збаразької міської ради на 2023-2024 роки”

10. Проєкт рішення “Про затвердження в новій редакції Положення про відділ “Центр надання адміністративних послуг” Збаразької міської ради”

11. Проєкт рішення “Про затвердження звіту про виконання бюджету Збаразької міської територіальної громади за 1 квартал 2024 року”

12. Проєкт рішення “Про затвердження змін до бюджету Збаразької міської територіальної громади на 2024 рік (код бюджету 19558000000)”

13. Проєкт рішення “Про передачу в комунальну власність”

14. Проєкт рішення “Про внесення змін до рішення Збаразької міської ради від 22 грудня 2023 року №VIII/29/21 “Про припинення комунального підприємства “Збаразька міська аптека” шляхом ліквідації””

15. Проєкт рішення “Про внесення змін до Програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції Об’єднаних сил, членів сімей осіб, загиблих під час проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, членів сімей Героїв Небесної Сотні, постраждалих учасників Революції Гідності на 2021-2025 роки”

16. Проєкт рішення “Про затвердження Переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню Збаразької міської територіальної громади”

17. Проєкт рішення “Про погодження положень про ботанічні пам’ятки природи місцевого значення”

18. Проєкт рішення “Про внесення змін в Положення про конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна Збаразької міської територіальної громади”

19. Проєкт рішення “Про затвердження Перспективного плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Збаразької міської ради 2024 – 2027 роки”

20. Проєкт рішення “Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень проєктів рішень Збаразької міської ради про реорганізацію, ліквідацію та перепрофілювання (зміну типу) закладів загальної середньої освіти”

21. Проєкт рішення “Про затвердження Перспективного плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Збаразької міської ради на 2024 – 2026 роки”

22. Проєкт рішення “Про передачу в комунальну власність”

23. Проєкт рішення “Про затвердження в новій редакції Положення про фінансово-господарський відділ Збаразької міської ради”

24. Проєкт рішення “Про передачу майна”

25. Проєкт рішення “Про затвердження базової мережі закладів культури”

26. Проєкт рішення “Про встановлення місцевих податків і зборів на території Збаразької міської ради на 2025 рік”

27. Проєкт рішення “Про ініціювання розробки муніципального енергетичного плану Збаразької міської ради до 2030 року”

28. Проєкт рішення “Про внесення змін до Положення про управління економіки та залучення інвестицій Збаразької міської ради”

29. Проєкт рішення “Про затвердження “Програми мобілізаційних зусиль Збаразької міської ради, Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області по забезпеченню реалізації державної політики у міграційній сфері на 2024 рік””

30. Проєкт рішення “Про впорядкування документації на нерухоме комунальне майно”

31. Проєкт рішення “Про намір передачі об’єктів нерухомого майна комунальної власності в оренду”

32. Проєкт рішення “Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)”

33. Проєкт рішення “Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)”

34. Проєкт рішення “Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки”

35. Проєкт рішення “Про затвердження нормативної грошової оцінки”

36. Проєкт рішення “Про складання проектів землеустрою з організації та встановлення меж територій об’єктів природо-заповідного фонду”