Проєкти рішень 33 сесії Збаразької міської ради VIІI скликання

1. Проєкт рішення “Про припинення та внесення змін до договорів оренди”
  2. Проєкт рішення “Про перейменування вулиці”
  3. Проєкт рішення “Про передачу майна”
  4. Проєкт рішення “Про затвердження у новій редакції структури комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Збаразької міської ради”
    Додаток 1
  5. Проєкт рішення “Про завершення роботи аукціонної комісії для продажу об’єкта малої приватизації — нежитлового приміщення (підвалу) нежитлового будинку, площею 80,2 м2”
  6. Проєкт рішення “Про внесення змін до рішення Збаразької міської ради від 02.09.2022 №VIII/18/2 “Про припинення закладу загальної середньої освіти з дошкільними групами “Старозбаразька початкова школа” Збаразької міської ради Тернопільської області шляхом ліквідації””
  7. Проєкт рішення “Про намір передачі об’єктів нерухомого майна комунальної власності в оренду”
  8. Проєкт рішення “Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ “ЦНАП” Збаразької міської ради в новій редакції”
  9. Проєкт рішення “Про затвердження у новій редакції Статуту Збаразького міського комунального підприємства по благоустрою “Добробут””
  10. Проєкт рішення “Про затвердження звіту про виконання бюджету Збаразької міської територіальної громади за 1 півріччя 2024 року”
    Додаток 1
  11. Проєкт рішення “Про затвердження змін до бюджету Збаразької міської територіальної громади на 2024 рік (код бюджету 19558000000)”
    Додаток 2
    Додаток 3
    Додаток 4
  12. Проєкт рішення “Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2023 року №VIII/29/16 “Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік”
  13. Проєкт рішення “Про внесення змін до Програми захисту населення і територій Збаразької громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021 – 2024 роки”
  14. Проєкт рішення “Про затвердження меморандумів”
  15. Проєкт рішення “Про створення добровільної пожежної охорони Збаразької міської територіальної громади”