Проєкти рішень 34 сесії Збаразької міської ради VIІI скликання

1. Проєкт рішення “Про внесення змін до Програми захисту населення і територій Збаразької громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021 – 2024 роки”
  2. Проєкт рішення “Про затвердження змін до бюджету Збаразької міської територіальної громади на 2024 рік (код бюджету 19558000000)”
    Додаток 2
    Додаток 3
    Додаток 4
    Додаток 5
  3. Проєкт рішення “Про зміну назви та затвердження в новій редакції Статуту Збаразької мистецької школи Збаразької міської ради”
  4. Проєкт рішення “Про затвердження угоди”
  5. Проєкт рішення “Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Збаразький центр первинної медико-санітарної допомоги” Збаразької міської ради на 2025 рік”
    Додаток 1
  6. Проєкт рішення “Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Збаразька центральна лікарня” Збаразької міської ради на 2025 рік”
    Додаток 1
  7. Проєкт рішення “Про внесення змін до Програми розвитку міжнародного співробітництва Збаразької міської ради на 2023-2027 роки”
  8. Проєкт рішення “Про надання статусу борця за незалежність України у ХХ столітті на території Збаразької громади”
  9. Проєкт рішення “Про присвоєння закладу загальної середньої освіти “Карначівська гімназія” Збаразької міської ради Тернопільської області імені Сергія Дуная”
  10. Проєкт рішення “Про затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги жителям Збаразької громади, які опинилися у скрутній життєвій ситуації”
  11. Проєкт рішення “Про внесення змін до Програми соціальної підтримки малозахищених верств населення “Турбота” Збаразької міської ради на 2021-2025 роки”
  12. Проєкт рішення “Про дострокове припинення повноважень старости”
  13. Проєкт рішення “Про перейменування вулиці”
  14. Проєкт рішення “Про внесення змін до Програми розвитку міжнародного співробітництва Збаразької міської ради на 2023-2027 роки”
  15. Проєкт рішення “Про внесення змін в склад виконавчого комітету Збаразької міської ради”
  16. Проєкт рішення “Про затвердження у новій редакції Статуту комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Збаразької міської ради”
  17. Проєкт рішення “Про затвердження Положення про загальний відділ Збаразької міської ради”
  18. Проєкт рішення “Про внесення змін до Програми Збаразької міської територіальної громади з підвищення обороноздатності держави на 2024 – 2025 роки”
  19. Проєкт рішення “Про затвердження детального плану території с. Залужжя”
  20. Проєкт рішення “Про затвердження детального плану території м. Збараж”
  21. Проєкт рішення “Про викладення рішення Збаразької міської ради від 18 лютого 2024 року №VIII/14/59 “Про утворення старостинських округів” в новій редакції”
  22. Проєкт рішення “Про передачу майна”
  23. Проєкт рішення “Про не заперечення щодо передачі майна”
  24. Проєкт рішення “Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2023 року № VIII/29/16 “Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік”
  25. Проєкт рішення “Про дозвіл комунальному некомерційному підприємству “Збаразька центральна лікарня” Збаразької міської ради на демонтаж будівлі”
  26. Проєкт рішення “Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність”
  27. Проєкт рішення “Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі в оренду”
  28. Проєкт рішення “Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі в оренду”
  29. Проєкт рішення “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її цільового призначення”
  30. Проєкт рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності під польовими дорогами та передачу їх в оренду”
  31. Проєкт рішення “Про відмову у наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки”
  32. Проєкт рішення “Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок”
  33. Проєкт рішення “Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)”
  34. Проєкт рішення “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам”
  35. Проєкт рішення “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність громадянам”
  36. Проєкт рішення “Про надання дозволу на очищення внутрішньогосподарських меліоративних каналів”
  37. Проєкт рішення “Про надання згоди на будівництво на орендованій земельній ділянці”
  38. Проєкт рішення “Про відмову у наданні дозволу на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду”
  39. Проєкт рішення “Про передачу в оренду земельної ділянки”
  40. Проєкт рішення “Про продовження терміну дії договору оренди землі”
  41. Проєкт рішення “Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж території Байковецької сільської територіальної громади”
  42. Проєкт рішення “Про погодження положень про території та об’єкти природно-заповідного фонду місцевого значення”
  43. Проєкт рішення “Про затвердження акту обстеження”
  44. Проєкт рішення “Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки”
  45. Проєкт рішення “Про затвердження проекту землеустрою щодо зняття, збереження та використання родючого шару ґрунту”
  46. Проєкт рішення “Про затвердження проектів землеустрою з організації та встановлення меж територій об’єктів природо-заповідного фонду”
  47. Проєкт рішення “Про організацію роботи відділу “Центр надання адміністративних послуг” Збаразької міської ради”