Рішення II засідання тридцять третьої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 12.08.2024 р. та результати поіменного голосування

Протокол №41 ІІ засідання тридцять третьої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 12.08.2024 р.

Результати поіменного голосування депутатів ІІ засідання тридцять третьої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 12 серпня 2024 року

Рішення №VIII/33/28 “Про примусове припинення прав на земельну ділянку”

Рішення №VIII/33/29 “Про затвердження детального плану території с. Залужжя”

Рішення №VIII/33/30 “Про затвердження детального плану території с. Колодне”

Рішення №VIII/33/31 “Про затвердження детального плану території м. Збараж, вул. Чорновола”

Рішення №VIII/33/32 “Про надання дозволу на розроблення детального плану території Киричок М.К”

Рішення №VIII/33/33 “Про надання дозволу на розроблення детального плану території Бейко В.Я .”

Рішення №VIII/33/34 “Про надання дозволу на розроблення детального плану території Тернопільський кар’єр”

Рішення №VIII/33/35 “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу ї х у власність громадянам”

Рішення №VIII/33/36 “Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)”

Рішення №VIII/33/37 “Про продовження терміну дії договору оренди землі”