Першим прикладом успішної співпраці Збаразької територіальної громади, управління освіти, молоді та спорту Збаразької міської ради з Всеукраїнською Асоціацією Міст України у рамках проєкту “Подолання цифрової освітньої нерівності” є 6 Грантових Сертифікатів на суму 213 000 грн, що забезпечить право користування сучасними електронними освітніми ресурсами 6-ти кабінетів для інклюзивного навчання в початковій школі впродовж 2021-2022 навчального року.Висловлюємо подяку педагогічним працівникам, які прийняли участь в он-лайн навчанні з метою опанування і впровадження сучасних електронних ресурсів в освітній процес.Окремо дякуємо Асоціації Міст України спільно із громацькою організацією ” Центр освітніх реформ Наші діти” за можливість підвищення рівня надання освітніх послуг в нашій громаді.
![](https://www.zbarazh-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/Грантовий-сертифікат-Збаразька-територіальна-громада-3-1024x724.jpg)
Будь першим хто прокоментує