Запрошуємо збаражан та гостей міста на свято “В Європу з Україною в серці” 17.05.2018р. о 13:00, майдан І.Франка 17 Травня 2018 | ГОЛОВНА Опубліковано ГОЛОВНА Читайте також ГОЛОВНАІнші публікації категорії ГОЛОВНА »Щодо тимчасового призупинення трансляції телевізійних та радіомовних програмОголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки комунального майна Збаразької міської ради
Будь першим хто прокоментує