Приємні дарунки від благодійників напередодні Першовересня

У рамках реалізації спільних ініціатив між німецько-українською благодійною організацією Синьо-Жовтий Хрест (Blau-Gelbes Kreuz e.V.) та Тернопільською міською радою майбутнім першокласникам з числа громад-членів Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України передано шкільні ранці із канцелярським приладдям.

Благодійною організацією було визначено перелік категорій, котрим передбачена допомога.

У першу чергу, шкільні ранці передано дітям, чиї батьки захищають нашу Україну.

Дякуємо нашим міжнародним партнерам за турботу.

Юним мешканцям Збаразької громади красиві наплічники вручив сьогодні, напередодні початку навчального року, Збаразький міський голова Роман Полікровський. Керівник висловив вдячність благодійникам за щедрі дарунки, а першокласникам побажав якнайкращих успіхів у навчанні, щоб у майбутньому вміло розбудовувати рідну Україну.