Правопросвітницькі заходи для внутрішньо переміщених осіб

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

У рамках співпраці Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та громадської організації “Відродження України 2022” за фінансової підтримки Офісу Ради Європи заплановано організацію та проведення правопросвітницьких онлайн-заходів для осіб, які постраждали від збройної агресії проти України.

Тож запрошуємо ВПО на онлайн-заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відповіді на всі питання, які у вас виникають, починаючи від виплати допомоги на проживання, вступу дітей до закладів освіти, постановки на квартирний облік, закінчуючи компенсацією за пошкоджене або зруйноване майно.

Буде проведено 20 зустрічей, однак кожен з вас може обрати тематику, яка зацікавила, і обрати одну або декілька дат.

👉Зареєструватися можна за посиланням (https://bit.ly/4bXZieQ).

Список тем для обговорення нижче

Перед початком заходу на електронну адресу відправлять детальну програму та посилання для підключення через Zoom.