До уваги жителів громади❗❗❗

Завдяки спільним зусиллям Офісу Президента та Мінреінтеграції, представництвом УВКБ ООН повідомлено про розширення допомоги для проєкту «Прихисток» у сумі 6,4 млн. доларів США, що надає можливість продовжити фінансування проєкту та забезпечити виплати компенсації за вересень-грудень 2024 року.

Враховуючи зазначене, просимо власників, що тимчасово розмістили у себе внутрішньо переміщених осіб (на безоплатній основі), надати Заяви про отримання компенсації витрат за вересень 2024 року (Додаток 2 до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року №333) до 29 жовтня 2024 року включно, за адресою м. Збараж, вулиця Б. Хмельницького, 4 (кабінет 1) ➡ адміністратору ЦНАП або через старостів по місцю проживання власника житла.