До уваги власників житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирних будинках! 15 Травня 2019 | ГОЛОВНА Про введення в дію з 01.05.2019 Закону України від 09.11.2017 № 2189-VIII “Про житлово – комунальні послуги” Опубліковано ГОЛОВНА Читайте також ГОЛОВНАІнші публікації категорії ГОЛОВНА »Щодо тимчасового призупинення трансляції телевізійних та радіомовних програмОголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки комунального майна Збаразької міської ради
Будь першим хто прокоментує