Шановні громадяни, мешканці міста Збараж і району, підприємці! Просимо відгукнутися та проявити розуміння до потреби КУ Тернопільської обласної ради “Тернопільський обласний спеціалізований Будинок дитини”, де виховуються діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти інваліди та надати благодійну допомогу у вигляді товару (два мішки цукру). Не залишайтеся байдужими — вихованці Будинку дитини будуть щиро вдячні Вам за розуміння і будь-яку допомогу. За додатковою інформацією просимо звертатися до адміністрації Будинку дитини за тел. (0352) 26-86-02, 0978388708 або за адресою: 46023, м. Тернопіль, вул. Академіка Сахарова, 2
ОГОЛОШЕННЯ
Читайте також АктуальноІнші публікації категорії Актуально »
- Пенсійний фонд України нагадує! До уваги керівників підприємств, установ, організацій, а також роботодавців, які здійснюють господарську діяльність на території громади!
- Друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Збаразької міської ради “Музей російсько-української війни”
Будь першим хто прокоментує