У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території масиву вул. Довга та Мазепи” м. Збараж Збаразького району Тернопільської області” з 15.11.2019 по 17.12.2019 р. (замовник Збаразька міська рада, розробник архітектор Унгурян М. І.), згідно рішення сесії Збаразької міської ради № VII/23/23 від 01.06.2019р. “Про розроблення детального плану території земельної ділянки”
Громадські слухання відбудуться 28 листопада 2019 року о 10:00 год. в приміщенні актової зали Збаразької міської ради по вул. Б. Хмельницького, 4 м. Збараж.
Метою розробки детального плану території земельної ділянки є впорядкування території м. Збараж.
З матеріалами містобудівної документації ви можете ознайомитись в Збаразькій міській раді за адресою м. Збараж, вул. Б. Хмельницького, 4, кабінет № 4, відділ містобудування та земельних відносин Збаразької міської ради (тел. 2-14-12) та на офіційному сайті Збаразької міської ради. За вказаною адресою ви можете надсилати пропозиції (зауваження) з 15.11.2019р. по 17.12.2019 р. Створена робоча група забезпечує організацію розгляду пропозицій (голова робочої групи – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Синчишин А.Д.)
Довідка: у відповідності до вище вказаних законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.
Додаток №1
Додаток №2
Додаток №3
Додаток №4
Будь першим хто прокоментує