Збаразька міська рада звертається до громадян, які перебувають на квартирній черзі при виконавчому комітеті Збаразької міської ради та брали участь в антитерористичні операції (учасники бойових дій) просимо якнайшвидше подати до виконавчого комітету (вул. Б.Хмельницького,4 м.Збараж) підтверджуючі документи (копію посвідчення) щодо участі в антитерористичні операції.
Оголошення щодо квартирної черги при виконавчому комітеті Збаразької міської ради
Читайте також АктуальноІнші публікації категорії Актуально »
- Пенсійний фонд України нагадує! До уваги керівників підприємств, установ, організацій, а також роботодавців, які здійснюють господарську діяльність на території громади!
- Друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Збаразької міської ради “Музей російсько-української війни”
Будь першим хто прокоментує