Збаразькою міською радою прийнято до розгляду електронну петицію “Ремонт дорожнього покриття вулиці, головного в’їзду у с.Залужжя“
Розпочато розгляд петиції “Ремонт дорожнього покриття вулиці, головного в’їзду у с.Залужжя”
Читайте також АктуальноІнші публікації категорії Актуально »
- Пенсійний фонд України нагадує! До уваги керівників підприємств, установ, організацій, а також роботодавців, які здійснюють господарську діяльність на території громади!
- Друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Збаразької міської ради “Музей російсько-української війни”
Будь першим хто прокоментує