17 лютого 2017 року в м. Збаражі з 09:00 до 16:00 год. по вул. Садова та частина вул. Чорновола планується відключення електроенергії у зв’язку з плановими роботами на обладнанні.
Відключення електроенергії 17.02.2017 року
Читайте також АктуальноІнші публікації категорії Актуально »
- Пенсійний фонд України нагадує! До уваги керівників підприємств, установ, організацій, а також роботодавців, які здійснюють господарську діяльність на території громади!
- Друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Збаразької міської ради “Музей російсько-української війни”
Будь першим хто прокоментує